Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
 

 

Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy

 

 
 
 
   
 
 
 

 

 

OCEAN21

ALGI MORSKIE, ALOES, PAUDARCO, ŻURAWINA, WYCIĄG Z GREJFRUTA, BOGACTWO MINERAŁÓW

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER
POLINESIAN NONI


CHELATOTERAPIA
PROSTATA
RAK, NOWOTWORY
MIAŻDŻYCA
CUKRZYCA, NA POTENCJĘ
WRZODY, DIETA

ZGODNA Z GRUPĄ KRWI
SUPLEMENTY  DLA SPORTOWCÓW

ZAPARCIA, DEPRESJA, ZAPALENIE
 

 

Blog renatazarzycka.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie graficzne &  

 

 
 
 

.

   Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
  Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia   Probiotyki    Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.    subskrypcja  
 ZENTHONIC Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Ocean21Noni
Śmiertelna bakteria  TOKSYNY ZENTHONIC  Śmiertelna bakteria  TOKSYNY

 
Klub CaliVita 
 

CHOROBY »  PADACZKA (EPILEPSJA)


"(...) Dziś przypadkiem dowiedziałam się o stronie, na której zamieszczone są produkty, które pani wraz z mężem promuje. Nie zagłębiałam się zbytnio przyznam szczerze przeczytałam tam tylko historie chłopca chorego na autyzm. Jestem zadziwiona rezultatami działania tych leków. Ja sama jestem matka 4.5 letniej dziewczynki chorującej od 4 lat na epilepsje. Przy czym choroba główna jest stwardnienie guzowate - moja córka nie mówi, nie wykazuje zainteresowania rówieśnikami, nie interesuje się specjalnie zabawkami. Jest oczywiście rehabilitowana, ale i to nie przynosi oczekiwanych postępów. Dziecko jest leczone na epilepsje, bywaliśmy u różnych specjalistów - niestety bezskutecznie. Leczenie nie przynosi rezultatów - ataki pojawiają się codziennie. Córkę rozpoznano także jako lekooporna na leczenie epilepsji.
Jestem zdruzgotana, kompletnie nie wiem  co robić. Proszę mi powiedzieć czy mogłaby być leczona waszymi produktami, czy jest nadzieja że moje dziecko będzie normalnie funkcjonować
(...)"
Iza

Pasożyty w mózgu jako przyczyna padaczki

Więcej filmów na ten temat - wszystkie części >>

SPORYSZ jest zawsze spotykany przez biochemików, w przypadku ataków padaczkowych. Naukowcy zastanawiają się, że być może już on sam również  wywołuje napady drgawek.
 

Wg. dr H. Clark , przyczyną padaczki często bywają małe larwy glisty ludzkiej  (Ascaris) usadowione w mózgu. Zatem nie dziwi fakt, iż leki neurologiczne stosowane na padaczkę nie zadziałały - nie usuwały one głównej przyczyny choroby. Mało tego, nie zadziałały nawet na skutek choroby.

Znane jest działanie:
- przeciwbakteryjne,
- przeciwwirusowe
- przeciwpasożytnicze
               olejku z oregano
                                         - OREGANO Oli
>>


 więcej >>

Znane jest działanie przeciwmalaryczne i przeciwpasożytnicze - szczególnie w robaczycach
 - w infekcji glistą ludzką (ascaris)
 - kora białej wierzby
                        -  WHITE WIOLLOW BARK >>


 więcej >>

Alweokokoza - głównym objawem choroby jest torbiel wielokomórkowa spowodowana obecnością larw tasiemca, umiejscowiona głównie w wątrobie, rzadziej w mózgu i płucach - przerzuty. Objawy alweokokozy to: powiększona wątroba, śledziona, wodobrzusze, płuca, zwiększone ciśnienie śródczaszkowe, napady padaczkowe. Więcej na ten temat tutaj>>

Ascaris prawdopodobnie znajdują drogę do ośrodka w mózgu przez zupełny przypadek jak twierdzi dr Clark, gdyż normalnie powinny znajdować się między żołądkiem a płucami. Dzieci bawiąc się w piaskownicach, na dywanie lub w innych miejscach, posiadając zwierzątko w domu (pies, kot) mogą zostać łatwo zainfekowane. Jaja glist są wszędzie - mogą fruwać w powietrzu wraz z kurzem jako wysuszone ekskrementy, choć najczęściej bytują w ziemi. Z jaj wylęgają się w żołądku mikroskopijnej wielkości larwy, które wędrują do płuc, gdzie przepoczwarzają się, a ich odchody powodują podrażnienia i kaszel. Wielokrotnie kaszel ten mylony jest z alergią lub astmą. Kaszel u dzieci może oznaczać nie tylko wirusowe czy bakteryjne przeziębienie, ale również obecność robaków w organizmie i warto to sprawdzić wykonując badania na pasożyty.

Glisty mają własne bakterie i wirusy. Jedną z takich bakterii jest Bacteroides fragilis ((pałeczka flory przewodu pokarmowego i noso-gardzieli człowieka - to beztlenowiec) -  nie lubi tlenu. Warto zatem do walki z chorobotwórczymi odmianami tych bakterii podawać w kuracji roztwór stabilizowanego tlenu płynnego - OXYMAX>>  
Po przedostaniu się do mózgu, larwy Ascaris  przenoszą Bacterioides do tkanki mózgu.


Bacteroides fragilis (beztlenowce) z kolei są wystarczająco duże, aby pomieścić tysiące wirusów. Dwa znane naukowcom rodzaje wirusów jakie występują z glistą ludzką to:  Coxsackie B1 i Coxsackie B4.

więcej >>

Nie wiadomo dokładnie które, ale podejrzewa się toksyny larw glisty Ascaris, jej bakterie oraz wirusy za to, iż są one odpowiedzialne za wywoływanie ataków padaczki. Może być, iż do tego dołącza się jeszcze jakiś inny czynnik - inna przyczyna np. przywry.

Jeżeli w naszym organizmie znajdzie się ksylen lub toluen, każda z czterech odmian przywry, do swojego rozwoju wykorzystuje mózg jako żywiciela pośredniego. Powoduje to zaburzenia w pracy mózgu oraz choroby neurologiczne np. epilepsję, schizofrenię, zapalenie opon mózgowych lub może powodować wzmożone uzależnienie alkoholowe.
Jednak eliminując w.w pasożyty z organizmu, wykluczymy pierwszy istotny czynnik  - ogniwo w łańcuchu procesów powodujących napady.
 

Dr Parkinson w swoich badaniach chorób neurologicznych doszedł do wniosku i uważał, iż biologicznie czynne składniki bylicy pospolitej, a m.in. szczególnie  bardzo silny środek przeciw w robakom  - Ascaridol, mają skuteczne działanie przeciw histerii nawet u pacjenta,  który został dotknięty atakami histerii wiele lat temu.

Z powodzeniem warto podawać ten składnik w suplementacji (wzbogacanie codziennej diety) dla osób z problemami neurologicznymi w tym autyzm, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane i inne.


więcej>>

Jako środek uspokajający, bylica pospolita zawarta w ParaProteX, może być ceniona w leczeniu paraliżu, porażenia mózgowego oraz w atakach epileptycznych (padaczka). 

Mózg nie toleruje takiej inwazji larw, ale obrona organizmu - leukocyty są zbyt małe aby usunąć larwy, zatem mózg broni się tworząc stan zapalny. Ciągła obecność pasożytów, to chroniczny stan zapalny, guzy i ropnie w mózgu. Stan zapalny powoduje dodatni ładunek, gdyż celem jest przyciągnięcie ujemnych jonów wapnia na ratunek. Jeśli ich brakuje w organizmie, a w pobliżu znajdując się metale ciężkie jak rtęć czy ołów (o ten nie jest trudno ze spalin, szczepionek czy wody pitnej), do problemu larw, wirusów i bakterii, dochodzi zatrucie metalami ciężkimi i innymi chemikaliami.


więcej >>

Inne trucizny pochodzić mogą z nieszczelnej instalacji gazowej, suszarki do włosów i ubrań (zawiera azbest), z dezodorantów (cyrkon), toksyny w napojach gazowanych i tzw. kolorowych itp.

Podobnie może dojść infekcja grzybicza. Np. MYKOTOKSYNY zawsze spotykane są w przypadku ataków padaczkowych. Inne substancje w pożywieniu, które wywołują napady padaczkowe: glutaminian sodu, boshydroksytoluen, bishydroksyanizol (szczególnie w konserwantach) oraz malwin, występujący np. w kurczakach i jajach kurzych.
Może dojść do objawów zupełnego braku rozwoju umysłowego podobnie jak w autyzmie.

Podobne objawy o jakich pisze Pani Iza - guzki mózgu - stwardnienia guzowate i ropnie, zazwyczaj zawierają rozwijające się tam bacteroides fragilis. Guzy mózgu nie zmniejszą się, zanim nie zostaną zniszczone pasożyty: glisty, chorobotwórcze bakterie i wirusy.

Od czego należy zacząć kurację wspomagającą leczenie?

Jest kilka kierunków w których należy się poruszać:

1/ Zacząć trzeba od gruntownego oczyszczania organizmu z pasożytów -
najlepszy w tym celu okazał się
ParaProteX, który zawiera wiele składników przeciw pasożytom (grzyby candida i inne, bakterie chorobotwórcze, wirusy i robaki), a wśród nich jest bylica pospolita, zawierająca silny środek przeciw w robakom m.in. ascariosis(glistnica - ascaris lumbricoides) - Ascaridol

2/ oczyszczanie z metali ciężkic, mykotoksyn i toksyn wydzielanych przez bakterie oraz innych  - OCEAN21  lub Liquid Chlorophyll

Szczególnie znaczenie ma zawarty w nim chlorofil>>

Dodatkowe dotlenia mózgu poprzez krew oraz układ limfatyczny można uzyskać stosując OXYMAX

Więcej tutaj


więcej>>

To duża pomoc w zapobieganiu rozwojowi bakterii beztlenowych  w całym organizmie oraz dotlenianie miejsc, gdzie tlen ma utrudniony dostęp z powodu silnej koncentracji metali ciężkich, chemikaliów oraz pasożytniczych jadów.

3/ Pilne przywrócenie równowagi w układzie trawienia, również zapobieganie
rozwojowi pasożytów:

AC Zymes - podawana mikroflora zapobiegnie inwazji i rozprzestrzenianiu sie pasożytów. Wiecej na ten temat:
www.gronkowiec.pl/heczko_piotr.html
-  www.noni.com.pl/acidophilus.html

NOPALIN - "sprzątanie" resztek po pasożytach z jelita, nie dopuszczanie do
ponownego rozwoju infekcji - szybkie wydalanie odpadków i toksyn na zewnątrz organizmu. Szczegóły tutaj.

4/ Podanie produktów chelatujących Strong Bones - pilne dostarczenie
najlepszej formy chelatowej (organicznej) wapnia z magnezem - niezbędne dla prawidłowej pracy mózgu - ratunek dla stanu zapalnego) - patrz przypadek kwasicy jaka powstaje w wyniku np. toksyn z chemikaliów oraz pasożytów - ACIDOSA - NEWS nr 5 oraz 12 / 2 - link:
http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr5.html

Więcej tutaj.

Kolejnym etapem to wzmacnianie funkcji mózgu i całego układu nerwowego
poprzez stosowanie odpowiednich produktów odżywczych dla mózgu.

Przez całą kurację oczyszczająca oraz regenerująca, wskazane jest podawanie leczniczych dawek naturalnej witaminy C 500.

Uwaga!
Warto zapoznać się z mechanizmem oczyszczania organizmu, gdyż oczyszczając się z toksyn, organizm wykorzystuje wiele dróg np. jelito, nerki, ale również układ oddechowy, noso-gardziel oraz skórę.
W tym czasie może być wydalane więcej śluzu z nosa czy oskrzeli - organizm będzie się z niego oczyszczał, jak również mogą wystąpić drobne zmiany na skórze ciała. Przy obecności larw robaków, po kilku dniach kuracji może nastąpić lekkie podwyższenie temperatury ciała, co jest zjawiskiem prawidłowym. Bez tych objawów, które u każdego mogą wyglądać nieco inaczej,   nie da się wyrzucać chorobotwórczych toksyn. Podstawowe informacje na ten temat tutaj


Kolejny etap regeneracji mózgu i układu nerwowego, można będzie zastosować po gruntownym oczyszczaniu organizmu z pasożytów i toksyn - po ok. 3 miesiącach podstawowej kuracji.
Zastosujemy produkty naturalne jako dodatek do codziennej diety, silnie
regenerujące i budujące mózg dziecka m.in. OMEGA3, Power Mins, Polinesian Noni sok, Protect 4 Life oraz Triple Potency Lecithin STRESS Menagement B complex.

Podstawowe informacje dotyczące produktów, cen niższych - klubowych, zapisu do Klubu konsumentów CaliVita oraz dodatkowych zniżek, znajdują się tutaj: www.zarzyccy.pl/produkty.html

Więcej szczegółów o tasiemcach, glistach >>

 Zobacz koniecznie  film o pasożytach >>

Więcej informacji szukaj tutaj:

PRZYCZYNY  TWORZENIE SIĘ CHORÓB (W TYM ZAPALENIA ZATOK)

ZATOKI A ACIDOSA - PODSTAWA LECZENIA - OSIĄGNIĘCIE HOMEOSTAZY

JAK TWORZĄ SIĘ ZATOKI CZYLI SKĄD TE TOKSYCZNE JADY?

JAK SKUTECZNIE SOBIE PORADZIĆ USUWAJĄC PRZYCZYNĘ CHOROBY?

ZESTAW NATURALNYCH  LEKÓW NA ZATOKI:


NOPALIN
AC ZYMES
OCEAN 21
GARLIC CAPS
C 500 , C 1000
BEE POWER
ParaProteX
VIRAGO
LIOFILIZOWANE KAPSUŁKI OWOCU NONI

DIETA PODCZAS INWAZJI PASOŻYTÓW ORAZ JAKO PROFILAKTRYKA

ZASADY ZAKUPÓW W CENACH TAŃSZYCH
(dla Klubowiczów konsumentów), SPIS PRODUKTÓW,
CENNIK, Z FORMULARZ ZAMÓWIENIA TUTAJ

=========================================

KURACJA OCZYSZCZAJĄCA POWINNA TRWAĆ MINIMUM 3 MIESIĄCE DO PÓŁ ROKU, A W PRZYPADKU GRZYBIC NAWET DO ROKU CZASU,
- KONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CZĘSTO, PYTAJ O ZESTAW WSPOMAGAJĄCY I PRZYSPIESZAJĄCY PROCESY OCZYSZCZANIA, O DAWKOWANIE I DIETĘ.


NA CZAS KURACJI KORZYSTAJ Z NIŻSZYCH CEN KLUBOWYCH >>>

CENNIK WSZYSTKICH PRODUKTÓW

*    *    *

ŚWIATOWE SUPLEMENTY NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

*    *    *

FORUM     DYSKUSYJNE    DLA   CZYTELNIKÓW

*    *    *

Leki przeciwpadaczkowe «Orfiril 300 retard - zobacz skutki uboczne>>


OWOC BOGÓW - MANGOSTAN

 

Wzmacnia organizm, wzbogaca go w bioenergię i niezbędne składniki, działa silnie przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo dzięki temu, iż jest najsilniejszym antyoksydantem znanym w przyrodzie. Mangostan to również pomoc w infekcjach

Do serwisu zapraszamy już w czerwcu 2006
Tym czasem więcej tutaj >>>

Kontakt z nami: www.zarzyccy.pl

CHOROBY <<  PADACZKA (EPILEPSJA)


 

 

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.