Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
   

 

 
 
 
 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
 
CENNIK, ZAMÓWIENIA
 
 
 
 

 

NONI x 2!!!
czyli

OCEAN21

ALGI MORSKIE, ALOES, PAUDARCO, ŻURAWINA, WYCIĄG Z GREJFRUTA, BOGACTWO MINERAŁÓW

 

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER
POLINESIAN NONI

 


CHELATOTERAPIA
PROSTATA
RAK, NOWOTWORY
MIAŻDŻYCA
CUKRZYCA,
WRZODY,
ZAPARCIA,
DEPRESJA, STRES
NA POTENCJĘ
DIETA

ZGODNA Z GRUPĄ KRWI
SUPLEMENTY  DLA SPORTOWCÓW

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 
   

Opracowanie graficzne & hosting IHE


 

.

Wirusy   Bakterie  Przetrwanie     Zakażenie     Wirulencja  Autoszczepionka   
  Antybiotyki   Mikroflora   ZENTHONIC
Probiotyki     Immunologia  Dieta   
    OCEAN  21
  SUBskrypcj@    LIOFILIZOWANY OWOC NONI  SERCE  Cukrzyca Medycyna naturalna   Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Gronkowiec złocisty   

.
Noni - automobil czy Noni - Mercedes?
    TYLKO ŻYWA MATERIA MOŻE ŻYWIĆ ŻYCIE

 

Wyniki badań lekarzy i naukowców wykazały, że owoc Noni posiada cenne składniki pomagające w osiągnięciu optymalnego zdrowia – energii, harmonii życia i ciała. Noni potrafi „naprawić” System Kontroli Podziałów Komórkowych, który jeśli przestaje sprawnie funkcjonować w organizmie, pozwala na powstawanie cyst i guzów. Wspomaga leczenie w przypadku większości chorób szczególnie: nowotwory, cukrzyca typ I i II, choroby neurologiczne oraz mózgu, migrena, choroby serca łącznie z regulacją ciśnienia tętniczego krwi, pomocny w miażdżycy, zapaleniu stawów, w alergii, astmie i gruźlicy, przy zaburzeniu trawienia (biegunki, zaparcia, wrzody żołądka, choroby jelit), łagodzi bóle menstrualne i inne. Ma korzystny wpływ na ogólne samopoczucie, działa antystresowy, poprawia nastrój.Czy wiesz, jak ważne dla zdrowia jest zachowanie
biologicznie czynnych  enzymów proteolitycznych w soku lub kapsułkach NONI?

NONI - indiańska morwa >>

Najlepsze NONI liofilizowane,  kupisz wyłącznie w systemie Sprzedaży klubowej
zobacz -
TUTAJ >>>

 
  .
Noni bez tajemnic. Wybieraj samodzielnie!

Fragmenty owocu Noni zostały poddane badaniom, by wypromować biosyntezę azotowego tlenku, prokseroninę, damnacnathal, fitocydów i wielu innych składników leczniczych np. enzymy, obecnych wyłącznie w surowym owocu noni!
Stosowanie owocu noni na surowo
w postaci liofilizatów - liofilizowane kapsułki (najlepsza forma owocu noni - tekst niżej) lub liofilizowany sok, pozwala na pełne korzystanie z dobrodziejstw samej natury  owocu noni.

I jeszcze jedna cenna uwaga o noni!

To bardzo ważne, abyś nie stosował przetworzonych - martwych produktów z noni np. pasteryzowanych soków. Ich moc działania jest znacznie mniejsza. Wiele cennych składników leczniczych  a szczególnie enzymów, ulega zniszczeniu dzięki przestarzałej - termicznej obróbce owocu noni - dzięki starej, przestarzałej metodzie konserwacji czyli pasteryzacji soku. O tym powiemy jeszcze od koniec tego artykułu.

Uważnie przeczytaj tekst dalej - porównanie -  abyś zrozumiał zasadniczą różnicę, jaka jest pomiędzy wieloma  produktami z noni, innymi suplementami i  wytwarzającymi je firmami!

Wolisz przedwojenny automobil czy najnowszego Mercedesa?

Dawno, dawno temu, ktoś wymyślił pierwszy samochód na wzór wozu drabiniastego, a raczej parowozu. Później z roku na rok coraz bardziej był on udoskonalony, ale daleko mu jeszcze było, do współczesnych, komfortowych i bezpiecznych aut.

Czy dziś w dobie nowoczesnej technologii, każdego dnia powinieneś dalej jeździć takim przestarzałym modelem, ze starym silnikiem, rozpalanym na korbkę?

Są tacy, którzy Ci powiedzą: "Oczywiście! Powinieneś czy się z tym zgadzasz czy nie!"

Pytasz dlaczego?

Załóżmy, że firma która wymyśliła automobil twierdzi:
"My byliśmy pierwsi na rynku, my wymyśliliśmy samochód, zatem Ty masz już zawsze kupować ten samochód naszej firmy! Ale musisz go kupić w cenie współczesnej limuzyny albo sportowego cabrio!
To my byliśmy pierwsi, wymyśliliśmy samochód!
Rościmy sobie do niego wyłączność, dlatego TY masz kupować u nas!!!"

I co Ty na to?

   
 
 

JAKI SAMOCHÓD WOLISZ STOSOWAĆ KAŻDEGO DNIA ?

Czy wolisz technologicznie stary automobil, czy nowoczesny, bezpieczny, wysokiej jakości, z zastosowaniem najnowszej technologii, komfortowy samochód?

Powyższe porównanie jest konieczne abyś zrozumiał, iż jest wiele produktów z owocu noni na rynku!!!
Jedne są mieszane z innymi sokami owocowymi i pasteryzowane - to np. stare Syrenki czy Żuki z Lublina, inne to Warszawy. Są też Fiaciki 126P lub sympatyczne, stare "garbuski".
Produktów z noni jest coraz więcej na naszym rynku polskim, ale czy wiesz, że nie wszystkie mają takie samo - pełne działanie lecznicze?

Kolejna grupa suplementów (naturalne leki znane też jako para-leki), to PIERWSZA LIGA. Są bezpieczne w 100%!
Gwarantują Ci to światowe certyfikaty
GMP i FDA.

PIERWSZA LIGA to suplementy wysokiej jakości dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych osiągnięć  technologicznych podczas produkcji. Dzięki temu w pełni spełniają swoje zadanie profilaktyczne i  lecznicze oraz chronią środowisko wewnętrzne i zewnętrzne Twojego organizmu.

Wiesz, że skandynawska firma - VOLVO, stawia na bezpieczeństwo, jakość, komfort i ekologie swoich produktów.
Dokładnie tak mówi się o suplementach CaliVita:
"Produkty CaliVita w tym Polinesian Noni liofilizowane kapsułki i sok, to solidnej roboty,  bezpieczne, nowoczesne, komfortowe i ekologiczne Volvo."

Jeśli nie znasz marki VOLVO, możesz produkty CaliVita porównać ze znanymi Ci, najlepszymi markami:

"To Mercedesy  wśród produktów na rynku świtowym!"

Analogicznie jest z wieloma suplementami (tzw. dodatki wzbogacające w składniki odżywcze i lecznicze Twoją codzienną dietę).
Warto dla samego siebie, abyś wiedział więcej na temat różnic pomiędzy nimi, abyś nie marnował swoich pieniędzy na słabo działające lub często wcale,  podróbki i par-leki produkowane w starej, przestarzałej technologii.
A jest ich już bardzo wiele na rynku i będzie jeszcze więcej...

Magazyn „Nexus – nowe czasy”, nr 1, 2004 w artykule:  „Noni –tropikalny lek na liczne choroby” szczerze wyraził swoje zdanie na temat pasteryzacji pisząc:

 „Jednakże pasteryzacja soku z noni zabija enzymy, zaś pewne enzymy zawarte w noni uważa się za jego najbardziej czynną i zdrowotną część...”.

 

Więcej na ten temat tutaj >>>

Są tacy, którzy mówią - "Kupuj u nas bo my byliśmy pierwsi" - tak twierdzi jedna z firm produkujących NONI.
NONI tak jak wiele roślin i ziół nie da się opatentować, czyli uzyskać na nie wyłączności i drogo odsprzedać licencję. Robi się tak z przestarzałymi lekami - kiedy okazuje się, że nie są już skuteczne na światowym rynku, firmy farmaceutyczne odsprzedają na nie licencję mniej zamożnym krajom - np. polskim firmom.
Firmy farmaceutyczne wobec tego, nie są specjalnie zainteresowane produkcją czysto naturalnych leków - licencję na nie posiada tylko "STWÓRCA" - nie można zatem na ziołach tak dobrze zarobić jak na "chemicznych trutkach".
Na PATENT STWÓRCY (natury) nie da sie sprzedać licencji.
Dlaczego?
Wiele osób pyta nas, dlaczego lekarze nie polecają natury, dlaczego nie polecają ziół, witamin i nie mówią, że jest wspaniała alternatywa do chemicznych leków i chemioterapii. Mało tego, często świadomie lub nie, wprowadzają pacjentów w błąd, lekceważąc ten problem i ignorując leki naturalne...
Aby to zrozumieć, przeczytaj  tutaj >>>

PAMIĘTAJ!!!
Dziś, to ty musisz znaleźć najlepszy dla siebie sposób na zdrowie!
Żaden lekarz czy profesor nie zrobi tego za Ciebie!
Tylko pojedynczy lekarze i profesorzy, faktycznie mogą Ci pomóc, bo najpierw zalecają naturalne, nieszkodliwe sposoby leczenia np. PROBIOTYLKAMI i dietę zgodna z grupa krwi, a dopiero później, jeśli te sposoby zawiodą, podają chemiczne leki lub zalecają operację.
Patrząc dziś na liczne błędy lekarzy, na zbyt częstą antybiotykoterapię (już 10 dni kuracji to grzybica na 100%!), na faszerowanie sterydami zamiast leczenia przyczyny choroby, na nadmierne zalecanie młodym kobietom środków hormonalnych, wytwarzanych przecież na bazie zarodników grzybów - to pewna grzybica!
Dalej idąc, słyszymy o przepisywaniu leków zgodnie z zaleceniami umowy jaką podpisują niektórzy lekarze z firmami farmaceutycznymi - to możesz je tez otrzymać!
Kolejny temat to poddawanie się  chemioterapii  - z badań naukowych wynika, że skutecznej tylko w 5%...
A oto fakty - szpitale mają na chemioterapię odpowiednią pulę pieniędzy i muszą je wykorzystać w całości, aby otrzymać wysoki limit na drugi rok. Czy faktycznie chemioterapia jest dla Ciebie konieczna czy nie, musisz dostać swoją porcję - a później...
Zbyt często ludzie umierają z wyczerpania rezerw własnych sił obronnych, z poważnego osłabnie immunologii po chemioterapii, a nie od faktycznej choroby nowotworowej!!!

Można tak mnożyć i mnożyć przykłady itd.... Czy masz pewności, że dany lek farmakologiczny (w tym chemioterapia) zalecony poprzez Twojego lekarza i zapisany na receptę, jest przeznaczony dokładnie na Twoją chorobę i pomoże Ci wyzdrowieć?

Czytasz dokładnie jakie ma skutki uboczne czyli na co zachorujesz jutro, za tydzień, miesiąc, za rok, po zastosowaniu chemicznego leku?

Wiesz, iż większość leków działa wyłącznie na skutek i nie leczy choroby, a tylko minimalizuje jej skutek (utajnia). Zastanów się jak to faktycznie jest?
Przeczytaj na ten temat wstrząsający materiał tutaj >>>

A właściwe odżywianie?
Ciągle otrzymujesz sprzeczne informacji w reklamach telewizyjnych, które pokazują Tobie, młodzieży i dzieciom, że po jedzeniu warto wypić Coca Colę lub typu "Pij mleko będziesz wielki". Jak to z tym faktycznie jest?
Więcej o zdrowej diecie  tu >>>

Wracając do NONI - żadna firma na świecie nie posiada wyłączności na produkcję kapsułek lub soku z NONI. Każda firma, która tylko chce, może produkować produkty tzw. naturalne gorszej lub lepszej jakości. produkty z noni tak, jak z rumianku, srebra, aloesu i inne.
Dlatego jest tak wiele podróbek wzorowanych na oryginalnych czystych sokach noni, pasteryzowanych kompocików z NONI (o 50% zawartości soku lub mniej), z aloesu, roślinnych olejków lub srebra koloidalnego, za podejrzliwie niską cenę. Teraz już wiesz, dlaczego jest tak wiele produktów z noni, a szczególnie soczków pasteryzowanych. Przeciętnej firmie, najłatwiej je wyprodukować pasteryzując zawartość!


Ponieważ pasteryzacja należy do prostych metod konserwacji, w dobie wysokiej technologii uważana jest za metodę przestarzałą. A przecież wiesz, że ten kto nie poszukuje lepszych metod, ten kto nie ulepsza - stoi w miejscu!

"Ten, kto stoi w miejscu -  ten się cofa!"

Rozumiesz, ile prawdy znajduje się w tym lapidarnym sformułowaniu. Warto to zapamiętać i poszukiwać produktów najlepszych, o najwyższej technologii.

Szczegóły dotyczące różnic pomiędzy przeciętnymi, a najlepszymi naturalnymi lekami tzw. suplementami są
tutaj >>>

Teraz już dobrze wiesz, że są zioła i dodatki dietetyczne produkowane nadal w przestarzałej technologii, poddawane obróbce termicznej i  pasteryzacji. Możesz je często spotkać u różnych dystrybutorów i sprzedawców, jak również na półkach np. w aptekach (jako tanie zamienniki) lub sklepach z tzw. zdrową żywnością...
Takie produkty np. z noni rozpoznasz szybko po szklanej butelce lub dziwnie niskiej cenie. Te produkty można porównać do tych pierwszych sympatycznych, ale starych samochód, które zatrzymały się w swoim rozwoju technologicznym.

Najlepsze światowe firmy w  produkcji kapsułek i soków z owoców noni, korzystają z nowoczesnych technologii  -  z liofilizacji i dehydratyzacji!

Pamiętaj o tym dokonując właściwego wyboru przy zakupie suplementów, a szczególnie z owoców noni  i nie daj się zwieść tym, którzy będą Ci mówili tak:

" ale my byliśmy pierwsi i dlatego masz kupować u nas!!!"

Najlepiej dużo poczytaj na ten temat i sam podejmij decyzję czy chcesz stosować  noni-automobil czy noni-Mercedes!!!

Co dzieje się z sokiem noni, który przechodzi przez żołądek?

Teraz jeszcze zastanów się nad tym, iż pijąc noni w postaci soku nawet pół godziny przed posiłkiem, sok ten przechodzi przez żołądek!!!

Część delikatnych składników leczniczych, a szczególnie enzymów, wchodzi w relację z sokiem żołądkowym -  ulega tam zniszczeniu podczas zetknięcia się z sokiem trawiennych.
Dlatego obecnie, coraz częściej spotkasz materiały informacyjne, na temat stosowania najlepszych liofilizowanych form owocu noni w kapsułkach dojelitowych.
Dzięki osłonkom, żaden z delikatnych, biologicznie czynnych składników noni, nie ulegnie zniszczeniu w żołądku, a kapsułka rozpuści się dopiero w jelicie. Wiesz już, że formy pożywienia liofilizowanego są najlepiej wchłanialne.
Jak podaje magazyn „Nexus – nowe czasy”, nr 1, 2004 w artykule:  „Noni –tropikalny lek na liczne choroby” , teraz wielu lekarzy i naukowców kontynuuje swoje badania, na liofilizowanym owocu noni w kapsułkach, jako lepszej formie niż sok.

"[...] Liu i inni naukowcy odkryli, że dwa nowe glikozydy wyekstrahowane z owoców noni i podane myszom z hodowli wsobnej „...znacznie przedłużyły okres przeżycia tych zarażonych rakiem płuc zwierząt. Owoc noni zawierający bogatą w wielocukry substancję znaną jako «noni-ppt» był znany z tego, że hamuje wzrost guza poprzez regulację zasadniczego systemu odpornościowego”.
Brian Issell z Uniwersytetu Hawajskiego przystępuje
obecnie do dwuletnich badań wpływu noni na raka u pacjentów, stawiając hipotezę, że „noni przy określonych dawkach zapewnia na tyle korzystne rezultaty, że można je traktować jako użyteczną terapię”. Badania mają na celu:

1. Określenie maksymalnej tolerowanej dawki kapsułek zawierających   liofilizowany ekstraktu z owoców noni.
2.
Określenie czynników toksycznych związanych z zażywaniem noni.
3.
Zebranie wstępnych informacji dotyczących skuteczności przeciwrakowych własności noni oraz zdolności do kontrolowania objawów, co ma pomóc w doborze pacjentów do drugiej fazy badań.
4
. Określenie bio-chemicznych składników ekstraktu, które charakteryzowałyby biodostępność i farmakokinetykę noni, jako dodatku do pożywienia.

Więcej na temat składników noni TUTAJ>>>


TYLKO ŻYWA MATERIA MOŻE ŻYWIĆ ŻYCIE

Oryginalne produkty z miąższu owocu noni -  Polinesian Noni sok oraz kapsułki, na rynku polskim i w całej Europie posiada wyłącznie CaliVita International [więcej ].

Aby wyprodukować najlepszy niepasteryzowany, silnie energetyczny produkt, skorzystano z prac naukowych fizyków kwantowych, lekarzy i żywieniowców m.in. prof. Fritza Alberta Popp, profesora medycyny i biofizyk - Aleksander Gurwitsch, Erwin Laszlo, dr Joanny Budwig, dr F.K.Bellokossy, których zdaniem:

 

"tylko żywa materia może żywić Życie"

Lekarz Mona Harrison, była asystentka dziekana the Boston University School of Medicine, i były główny przedstawiciel medyczny D.C, General Hospital, wierzy, że modulacja częstotliwości energii organizmu może wyjaśnić niektóre pozytywne działania noni. Tak jak żywe stworzenia, surowe pokarmy, tak i żywy owoc z noni  ma swoją własną określoną częstotliwość (stan ten utrzymuje się wyłącznie w żywych organizmach i produktach liofilizowanych lub dehydratyzowanych  - pasteryzacja niszczy biologiczną energię wody strukturyzowanej - biologicznie aktywnej, roślin i wszystkiego co żyje).  Ta częstotliwość owocu noni, razem z kseroniną i innymi składnikami w noni, jest tym, co znacznie podnosi terapeutyczne zdolności noni. Na koniec, noni razem z właściwą dietą i odpowiednimi ćwiczeniami, może przywrócić równowagę podstawowych procesów i funkcji organizmu, włączając w to utrzymanie właściwych poziomów energii jak w zdrowym organizmie. Bio - energia obecna wyłącznie w żywych organizmach, może mieć głęboki wpływ zarówno na profilaktykę, jak i leczenie wszystkich chorób, a szczególnie raka. Wizytówka Polinesian NONI tutaj >>>

Więcej o najlepszych światowych suplementach -  idź tutaj >>>

Jeśli interesują Cię szczególnie produkty z noni w postaci soku i kapsułek, polecam Ci  NAJWIĘKSZY NA TEN TEMAT profesjonalnie opisany serwis -  wiele ciekawych informacji na ponad 200 stronach:

www.noni.com.pl


Wstrząsający raport na temat rocznej obecności na rynku polskim soku noni, znanej z podróbek wielu produktów również z aloesu i innych wytwórni pt.:

"POLAK POTRAFI! MASZ TO NA CO GODZISZ SIĘ!" - tutaj >>>
(artykuł ukaże się  po 16.01.2005)

ZOBACZ NASZ POPRZEDNI NEWSLETTER TUTAJ>>>


 

OWOC BOGÓW - MANGOSTAN
Wzmacnia organizm, wzbogaca go w bioenergię i niezbędne składniki, działa silnie przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo dzięki temu, iż jest najsilniejszym antyoksydantem znanym w przyrodzie. Mangostan to również pomoc w infekcjach

Do serwisu zapraszamy już w czerwcu 2006
Tym czasem więcej tutaj >>>

FORUM     DYSKUSYJNE    DLA   CZYTELNIKÓW

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.