Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
  Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 
 
 

.

 

FIBROMIALGIA, NERWOBÓLE

- SKUTECZNA POMOC DLA CIEBIE!

Przyczyny powstawania choroby

Artretyzm, reumatyzm, fibromialgia, podagra i bóle mięsniowe to choroba spowodowana odkładaniem się kwasu moczowego, który w końcu przedostaje się do mięśni, gdzie ulega skrystalizowaniu. W celu jego oczyszczenia i zneutralizowania z organizmu warto stosować Strong Bones. Zapoznaj się z materiałem na ten temat, dotyczącym kwasicy metabolicznej - ACIDOZY

Kiedy rozprzestrzenia się ból, obejmujący nie tylko stawy i nogi, ale także mięśnie i tkanki miękkie, lekarz może zdiagnozować te objawy jako zapalenie włókien mięśniowych lub bóle mięśniowe. Otrzymasz zapewne leki przeciwbólowe. Może otrzymasz do codziennego żywienia dodatkowo sporą porcję VITAMIN E, jak również OXYMAX, które wspomagają dostarczanie tlen do chorych miejsc i zapobiegną rozwojowi pasożytów. W oczyszczaniu z kwasicy oraz w transporcie tlenu niezwykle pomocne sa składniki OCEAN21.
To bardzo cenna pomoc, jednak czestp zbyt mało, abyś skutecznie sięgnął do przyczyny choroby i ją zlikwidował.

To bardzo ważne, abyś systematycznie usuwał z organizmu mnożące się tam bakterie oraz robaki. Bakterie dostają się do organizmu wykorzystując w tym celu małe robaki obłe, które wraz z krwioobiegiem potrafią dotrzeć do wszystkich zakątków Twojego ciała. Najczęstszym sprawcą bólów mięśniowych jest włosień kręty Trichinella spiralis.
Czasami odpowiedzialne są za nie również larwy glisty Ascaris, węgorka Strongyloides, lub tęgoryjkowce.  Robaki te magazynują w sobie bakterie, głównie odmiany paciorkowców Streptococcus, gronkowców Stapfylococcus, beztlenowce - laseczki Calstridium i kampylobakterii Capylobacter. Bakterie te przypuszczalnie odpowiadają za powstawanie stanów zapalnych i bólu.

Przynajmniej dwa razy w roku oczyszczaj organizm z pasożytów - stosuj zastaw do skutecznej detoksykacji:
PARAPROTEX  - walczy z pasożytami w całej rodzinie oraz u zwierząt

Suplementacja naturalna jest tu bardzo wskazana, aby stan choroby nie ulegał dalszemu pogorszeniu. Zadbaj o szybkie usuwanie toksyn z wybijanych pasożytów. Usprawnij podstawowy kanał oczyszczania, jakim jest w Twoim organizmie jelito  - stosuj NOPALIN!

Pilnuj  prawidłowej mikroflorę jelit i chroń je przed rozwojem pasożytów oraz przez niestrawnością - stosuj AC ZYMES!

Oczyszczaj organizm z toksyn chemicznych, które powodują ściąganie w nietypowe miejsca organizmu wiele rodzajów pasożytów. Najnowsze osiągnięcie naukowców w tej dziecinie to kompleks 200 składników naturalnych,  przede wszystkich cennych alg oceanicznych i innych składników. Składniki te potrafią walczyć z najcięższymi zatruciami , nawet ze śmiertelnymi dioksynami - stosuj do tego  OCEAN 21!

Jeśli cierpisz na nadczynność tarczycy, zamiast OCEAN21 stosuj Polinesian NONI w formie naturalnej - liofilizowanej czyli żywy, nie zapasteryzowany sok noni z obecnymi w nim enzymami leczniczymi. Jak ważne jest aby sok był liofilizowany i zawierał biologicznie czynne składniki w tym szczególnie dla enzymoterapii cenne enzymy przeczytaj tutaj.

 

 

"W 1985r  rozpoznano  u  mnie  fibromyalgię -  ból włókien mięśniowych.  Osoby  które  mają fibromyalgię cierpią na rozmaite objawy,  przede  wszystkim  skarżą  się  na ból  i  zmęczenie.  Ja  oprócz  ciągłego  bólu  i  zmęczenia,  miałam zaparcia, częste oddawanie  moczu,  bardzo  suchą  skórę,  grube włosy, słabe paznokcie, słabe krążenie i alergię przez cały rok. Miałam także cały  czas  przewlekłą  grypę.  W  lutym  2000  okazało  się że mam artretyzm w stopach, który powodował ogromny ból. Nie mogłam chodzić lub stać przez dłuższy czas. 
Od  6  lat  nie mogłam robić moich prac domowych ani pracować w ogrodzie. Jedynymi ćwiczeniami jakie byłam zdolna robić, było łagodne rozciąganie i terapia w basenie. Mięśnie stały się bardzo sztywne i nie mogłam stać wyprostowana. Wchodzenie i schodzenie  po  schodach  stały  się  bardzo  trudne a  wchodzenie  i  schodzenie  na  schody  ruchome  stanowiło  naprawdę wielkie wyzwanie. Musiałam pracować 45 godzin w tygodniu by zarabiać na życie. Byłam jednak tak wyczerpana pod koniec dnia i tygodnia pracy że nie byłam w stanie robić nic więcej ponad konieczne sprawy i niedzielne pójście do kościoła.  Często musiałam  odmawiać  różnych  dodatkowych  zajęć  z  powodu  zmęczenia  i  bólu.  Próbowałam wielu leków na ból zarówno farmaceutycznych jak i naturalnych. Nic nie pomagało. Jestem pozytywną i wesołą osobą, ale były czasy, że czułam się bardzo smutna z powodu moich zdrowotnych problemów. 
Pod koniec kwietnia, mój przyjaciel pokazał mi sok noni. Byłam bardzo sceptyczna, myśląc że to jest właśnie tylko przynęta by sprzedawać coś.  Piłam  wiele  soków  owocowych  w  życiu  ale żaden z nich nigdy nie pomógł mi na ból. Jednak ponieważ to przyjaciel mi go polecił, zdecydowałam się spróbować.  Co miałam do stracenia???
Na początku maja 2000, zaczęłam pić jedną uncję rano (30ml) i jedną uncję  wieczorem (30ml).
Po trzech dniach zauważyłam przyrost energii i już nie czułam się wyczerpana.  Myślałam jednak  że  to  wcale  nie  sok działa,  ale to  ja  tak  bardzo chcę  żeby tak się stało. Kontynuowałam jednak picie soku i po 3 tygodniach czułam się cudownie.  Zamówiłam  skrzynkę  żeby  sprawdzić  czy to nadal będzie trwać i mnie zdumiewać, no i co jeszcze może dla mnie zrobić. Poprosiłam moją mamę, żeby ona też zaczęła pić sok i ona też doświadczyła pozytywnej zmiany. 
Po 3  miesiącach  picia  soku  noni,  fibromyalgia  i  artretyzm  przeszły.
Mam  dużo  energii. Potrzebuję tylko 6 do 8 godzin snu zamiast  10  godzin jak  w  ciągu  ostatnich 15 latach.
Nie  mam  już  zaparć!
To  samo  z częstym oddawaniem moczu . Moje paznokcie ponownie są różowe (co wskazuje na poprawę w krążeniu) i stały  się  mocniejsze.  Mój fryzjer powiedział, że moje włosy wyglądają zdrowo.  Skóra  nie  jest  już sucha i łuskowata, ale miękka. Stoję bardziej prosto, chodzę lepiej, sprzątam mój dom z energią i czuję jak bardzo się odnawia mój organizm. Już nie biorę środków przeciwbólowych, melatoniny na sen, leków na alergię czy innych witamin.  Codziennie dziękuję Bogu za sok noni, za to że tyle pomógł mojej mamie i mnie." 

Lynn N., USA grudzień 2000

*   *   *

Pani Alicja będąc w wieku menopauzy, miała wiele problemów zdrowotnych, dokuczał jej ból w stawach, a szczególnie poranna sztywność i drętwienie. Po miesiącu odczuła już dużą ulgę a przy tym zauważyła, iż kobiecy problem (w trakcie i po menopauzie) jaki miała - dokuczliwy problem z utrzymaniem moczu - znacznie zmniejszył się i uspokoił. Stosowała Polinesian Noni kapsułki, Nopalin, AC Zymes, Omega 3.

*   *   *

Pani Zosia w związku z chorobą nowotworową zdecydowała się na stosowanie Polinesian Noni w dużej dawce leczniczej. W bardzo krótkim czasie zauważyła, iż jej problemy ze stawami i podagrą (dna moczanowa) jakie od wielu  lat ją męczyły - zniknęły. Dziś może poruszać się bez bólu, a wyniki badań związane z chorobą nowotworowa, również są bardziej optymistyczne. Stosowała: Strong Bones, Polinesian Noni kapsułki, Nopalin, AC Zymes, Omega 3.

*   *   *

Doktor Steven Hall przed kilkoma laty skoczył niefortunnie z trampoliny na basenie. Wskutek tego doznał uszkodzenia kręgosłupa. Konsekwencją wypadku były bardzo bolesne bóle kręgosłupa. Jako lekarz potrafił sobie zaradzić przez stosowanie odpowiednich ćwiczeń i zażywanie środków przeciwbólowych.
Po upływie półtora roku od wypadku bóle tak bardzo się nasiliły, że pomimo stosowania wspomnianych środków, musiał dwa tygodnie leżeć w bezruchu do ustąpienia bólu. Po tym okresie funkcjonował przez 1-1,5 tygodnia i znowu nasilające się dolegliwości zmuszały go do położenia się na dwa tygodnie do łóżka. Problem ten powtarzał się coraz częściej. Doktor Hall zaczął rozpytywać i szukać dodatkowych środków. Pewnego razu jeden z uzdrowicieli zalecił mu pić naturalny sok z Noni. Doktor zapatrywał się bardzo sceptycznie na taki sposób leczenia, ale nie miał nic do stracenia - dokuczliwe bóle zmusiły go do podjęcia tej próby. Zakupił od razu odpowiednią dawkę kuracji - 2 butelki Noni. Jakież było jego zdziwienie, kiedy po czterech dniach od rozpoczęcia zażywania soku mógł normalnie funkcjonować. Cudowne uzdrowienie w krótkim czasie wzbudziło u niego tak wielkie zainteresowanie sokiem Noni,  iż zaczął interesować się badaniami prowadzonymi przez Instytuty naukowe nad właściwościami  Noni.
Doktor Hall do dzisiaj stosuje profilaktykę sokiem z Noni i czuje się bardzo dobrze. Przekonany do tego specyfiku poleca go pacjentom w swojej praktyce lekarskiej w różnego rodzaju schorzeniach, między innymi w chorobach układu kostnego i mięśniowego: problemy z dyskiem, a szczególnie kiedy bóle te związane były ze spastycznymi skurczami mięśni, w stanach zapalnych, w leczeniu zwichnięć, skutków pobić, uderzeń a nawet złamań. 

*   *   *

 

Jak może dojść do takiego stanu? Jakie procesy zachodzą w organizmie?
Szczegóły
tutaj.

Suplementacja naturalna jest tu bardzo wskazana, aby stan choroby nie ulegał dalszemu pogorszeniu.
Zadbaj o szybkie usuwanie toksyn z organizmu poprzez podstawowy kanał oczyszczania jakim jest jelito  - stosuj
NOPALIN!

Pilnuj  prawidłowej mikroflorę jelit i chroń je przed rzwojem pasożytów oraz przez niestrawnością - stosuj AC ZYMES!

Oczyszczaj organizmu z toksyn, a szczególnie ze śmiertelnych dioksyn - stosuj NAJLEPSZY do tego  OCEAN 21!
OCEAN 21 JEST DUŻO SILNIEJSZY W OCZYSZCZANIU ORGANIZMU Z NAJSILNIEJSZYCH TOKSYN NIŻ NONI! OCZYSZCZA NAWET Z DIOKSYNY!

Aby stan choroby nie uległ dalszemu pogorszeniu wskutek nadmiernego spożywania np. gotowanego białka zwierzęcego, cukry i innych szkodliwych pokarmów, zadbaj pilnie o zdrowe żywienie - DIETA  >>>

RECEPTY na leczenie: ACIDOZA,  Fibromialgia - tutaj>>
 

KONTAKT:
www.zarzyccy.pl

Uwaga!!!

To nie jest serwis dla tych lekarzy, którym w czasie studiów z jakiegoś powodu podano niekompletne informacje o działaniu antybiotyków, ponieważ oni i tak będą dalej leczyć „po swojemu”.

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.