Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
   

Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 
 
 

.

 

DYSTROFIA MIĘŚNIOWA,  NERWOBÓLE, FIBROMIALGIA,
- SKUTECZNA POMOC DLA CIEBIE!

 Piję sok noni od trzech miesięcy i kilka dni temu miałam kontrolę u mojego neurologa. Mam rzadką formę dystrofii mięśniowej zwaną HNPP. HNPP uszkadza nerwy i uszkadza mięśnie. Nie miałam żadnych odruchów od początku mojej choroby (od roku 1994). Wczoraj mój neurolog i ja byliśmy oszołomieni kiedy badając mnie uzyskał wynik 2+ w każdym z moich kolan. To jest całkowity powrót do normy. Chwała Bogu!!!
On nie mógł tego wyjaśnić. Ta choroba jest postępowa i zwyrodnieniowa. Nie powinnam czuć się lepiej, tylko gorzej. Jak to dobrze że Bóg ma inny porządek. Mój doktor chce widzieć mnie ponownie po trzech miesiącach by zobaczyć co się jeszcze zmieni. On też zamówił butelkę soku dla siebie. Jakie błogosławieństwo przyjęłam. Także mój poziom trójglicerydu spadł od 474 w październiku do 212 w listopadzie. Mój lekarz ogólny również był zdumiony. Mam więcej energii niż miałam przez wiele lat. To na pewno dzięki sokowi noni. To jest jedyna rzecz inna od wszystkiego co stosowałam wcześniej. Dzięki Bogu za stworzenie tego cudownego owocu. 

--Cindy H., USA 12 listopad 2002


W wielu przypadkach wystarczy 2 do 4 miarek (30ml) soku z Noni dziennie pół godziny przed posiłkiem lub między posiłkami, aby uzyskać dobre rezultaty. Czasami, kiedy ból nie ustępuje, na pewien czas należy zwiększyć ilość nawet do 6 miarek dziennie, jednak koszt kuracji jest wtedy znacznie droższy. Może to również oznaczać, iż brakuje w organizmie zupełnie innych składników, niezbędnych do zdrowego funkcjonowania. Dobrze jest wtedy pilnie dodać suplementację wspomagającą bogatą w chelaty:
niezwykle ważny w neuralgiach Strong Bones, Triple Potency Lecithin, C 500 Vitamin E, Super Mega 50 a przede wszystkim w  skuteczną i niezbędną Mega B. Warto też zapoznać się z cudownym OCEAN21, który skutecznie neutralizuje toksyny i odtruwa cały organizm z obecnej w nim kwasicy metabolicznej. Więcej znajdziesz tutaj:

http://www.faceci.com.pl/chelaty.html

Jeśli szukasz skutecznych recept na swoje dolegliwości, wejdź tu:

http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/recepty.html

Przeczytaj też dlaczego tak mało skutecznie leczy się wiele chorób chemicznymi lekami, dlaczego leczy  się tylko ich skutki, a nie sięga głęboko do przyczyny. Sensacyjny materiał masz tu:

http://www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr9.html
 

*   *   *

Moja historia jest czymś więcej niż zwykłą historią. Około 4 lata temu właśnie czekałam na śmierć. Lekarze robili wszystko co mogliby zrobić najlepszego biorąc pod uwagę ich medyczną wiedzę. Przyjmowałem 42 różne leki dziennie by pozostawać przy życiu. Moje nadzieje i modlitwy pomagały mi w tym, że jeszcze się jakoś trzymałam. Od kiedy dostałam  noni mój świat zaczynał się zmieniać na lepsze!! Urodziłam się z Dystrofią Mięśniową. Mając 11 lat nie mogłam dużo chodzić. To było w roku 1960. Szpitale i przychodnie nie były takie jakimi są dzisiaj. Przechodziłam przez ponad cztery długie lata różne operacje i zabiegi aby lekarze mogli przystosować mnie do nauki chodzenia. Zawsze wiedziałam , że moje nogi kiedyś „wypalą się,, ponownie ale nigdy nie wiedziałam kiedy to się stanie. Przed 1996 rokiem cały mój świat, jaki znałam załamał się. Nagle stało się. Nie mogłam więcej chodzić i wtedy także moje główne życiowe organy zaczęły podupadać!
Chodziłam do trzech różnych szpitali i wielu różnych lekarzy zajmowało się mną. Każdy z nich przepisywał mi narkotyk, który pomagał utrzymywać mnie żywą i znosić ból, którego bardzo dużo doświadczałam w tamtym czasie. Nie spałam w normalnym łóżku od niemal siedmiu lat.
Żyłam siedząc pionowo w krześle z poduszkami podpierającymi mnie. Dobrze że w moim życiu znalazł się sok noni!
Mój pastor miał przyjaciela - innego pastora, który był jednym z pierwszych dystrybutorów soku noni w Północnej Karolinie. Oni stwierdzili że dla mnie sok noni będzie doskonały. W tym czasie - w 1998 byłam na rencie i już od lat nie pracowałam jako pielęgniarka właśnie z powodu mojego własnego stanu zdrowia! Moje modlitwy zostały wysłuchane… jak mówiłam wcześniej, brałam ponad 42 lekarstwa dziennie. Teraz nie leczę się na NIC!!!
Wyrzuciłam moje szkła kontaktowe w grudniu 2000. Straciłam ponad 25 kg. Pozbyłam się mojego krzesła i kupiłam łóżko o rozmiarach sań, w którym śpię jak wielka królowa po raz pierwszy od 7 lat. Moje schorzenia przestały mi doskwierać dzięki Bogu i sokowi noni. Gdyby nie miłość Boga i siła decyzji by popularyzować sok noni, ludzi takich jak ja już nie byłoby dzisiaj wśród żywych. Chodzę na moich własnych nogach, nie biorę więcej pigułek od lekarzy i mogę jeść to co chcę! 

-- Marguerite G., USA 14 maja 2002 
 

*   *   *

Neuralgia - nerwobóle, artretyzm, reumatyzm, fibromyalgia to choroby złej przemiany materii, zatrucia organizmu, a w końcu kwasicy metabolicznej. Pokrewne podagrze, osteoporozie, cukrzycy, miażdżycy. Spowodowane odkładaniem się kwasu moczowego, który w końcu przedostaje się do mięśni, stawów lub kości, gdzie ulega skrystalizowaniu.

W celu jego oczyszczenia i zneutralizowanika z organizmu warto zapoznać się z materiałem dotyczącym kwasicy metabolicznej - ACIDOZY

Supelemntacja naturalna jest tu bardzo wskazana, aby stan choroby nie ulegał dalszemu pogorszeniu.
Zadbaj o właściwe wypróżnienia  - stosuj
NOPALIN!

Pilnuj  prawidłowej mikroflory jelit - stosuj AC ZYMES!

 

"Najwartościowsza jest żywność, która leczy i lek który żywi".

maksyma starożytnych lekarzy: Hipokrates, Galena, Awicenty

NIE ZATRUWAJ SWOJEGO ORGANIZMU CHEMICZNYMI LEKAMI
 I ZŁĄ PRZETWORZONĄ ŻYWNOŚCIĄ!!!

Aby stan choroby nie uległ dalszemu pogorszeniu wskutek nadmiernego spożywania np. produktów z pszennej białej mąki, gotowanego białka zwierzęcego, MLEKA PASTERYZOWANEGO, cukru i innych szkodliwych pokarmów, zadbaj już dziś o zdrowe żywienie - DIETA  >>>

Uwaga!!!  

To nie jest serwis dla tych lekarzy, którym w czasie studiów z jakiegoś powodu podano niekompletne informacje o działaniu antybiotyków, suplementów czy diety, ponieważ oni i tak będą dalej leczyć „po swojemu”.

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.