Strona domowa Gronkowiec O Paraprotex' ie Grzybica Kontakt z nami
 
Szukaj w serwisie:
 

Subskrypcja
Tu wpisz swój e-mail


 

Dowiedz się więcej o subskrypcji informacji od nas

 
 
  Inne hity firmy CaliVita International  
 
 
  Zrób przysługę znajomym potrzebującym pomocy  
 
 
   

 

 
 
 
  Odwiedź witrynę o Noni - SUPER

 

 

 

UWAGA!

Informacje umieszczone w tym serwisie służą wyłącznie do celów informacyjno - edukacyjnych, a nie do stawiania diagnozy, rozpoznawania czy sugerowania sposobów traktowania różnych chorób. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny a nie reklamowy.
Celem jest promocja profilaktyki i utrzymanie zdrowia. W żadnym razie nie może zastąpić diagnozy lekarza. Aby walczyć z chorobą, należy ją dobrze poznać - tak skutki choroby wg. wyników badań jak i jej liczne , możliwe przyczyny, które tkwiły w organizmie wiele dni, miesięcy, a nawet lat.

Informacje zawarte w tym serwisie pochodzą z moich wieloletnich doświadczeń i przekonań oraz pozyskane są od naszych Klubowiczów stosujących suplementy CaliVita - przedstawiają mój osobisty pogląd w sprawie - autor tekstów serwisu: mgr Renata Zarzycka.

Serwis pisany jest zgodnie z KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ - Tekst uchwalony w dniu 2 kwietnia 1997 r. przez Zgromadzenie Narodowe - Rozdział II
WOLNOŚCI, PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁOWIEKA I OBYWATELA - Art. 54.

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.


W sprawie stosowania naturalnych produktów tzw. suplementów, zasięgnij konsultacji ze specjalistą dobrze znającym specyfikę wspomagania leczenia naturalnymi metodami, zapoznanym ze szczegółami dotyczącymi naturalnych produktów (tzw. suplementy), a szczególnie produktów CaliVita i ich zawartości w cenne składniki oraz co do wprowadzania ich do żywienia, w celu wzbogacenia codziennej diety. Jeśli nie znasz takich specjalistów (lekarz z wiedzą z zakresu medycyny naturalnej, dietetyk, inny) - zapytaj specjalistów w zakresie suplementów
tutaj >>>

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

Opracowanie graficzne & hosting IHE

 
 
 

.

 SŁOWNIK - znaczenie nowych wyrazów w medycynie i żywieniu


     Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia Probiotyki Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.   subskrypcja
 ZENTHONIC
Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Noni
 Śmiertelna bakteria  
Klub CaliVita - najniższe ceny suplementów Sklep Internetowy

 

LAST MINUTE 

Często cierpisz na infekcje wirusowe?
Rozwiąż swój problem!!!
<<< Zamiast Kolejnego antybiotyku >>>

VirAgo

LAST MINUTE 

Często cierpisz na przeziębienia i katar?
Skraca czas choroby!  Zmniejsza ryzyko nawrotów!
<<<  STARAŻNIK Twojego ZDROWIA!!!!>>>

ImmunAid

 

  CHOROBY >>>  ANGINA

 

Gorączka reumatyczna-następstwo anginy paciorkowcowej - jest obecnie rzadkością, nawet u dziecka z alergizacją paciorkowcową, czyli nadmierną odpowiedzą immunologiczną na antygen paciorkowca (wysokie aso). Poważnym powikłaniem gorączki reumatycznej jest uszkodzenie serca, zatem warto zadbać o zdrowie i swój organizm, zanim Cię dopadnie choroba. Miejmy nadzieję, że nasze dzieci nie będą w wieku dojrzałym poddawane operacjom wymiany zastawek serca, co często zdarza się w pokoleniu ich babć i dziadków.  Twój organizm może sam zwalczyć zakażenie - anginę, zapalenie płuc, nawet posocznicę pod warunkiem, iż ma silny system immunologiczny. A niego trzeba stale dbać. Trzeba pamiętać o stosowaniu probiotyków, które przywracają prawidłową florę jelitową. Nie wolno leczyć się antybiotykiem samemu i należy przestrzegać zaleconej dawki i czasu stosowania.

 

Wiele badań poświęcono skutkom leczenia infekcji wirusowych i bakteryjnych  witaminą C>>. Znamy opisy badań nad leczniczym działaniem witaminy C na infekcje bakteryjne. W jednej z nich znajdujemy informację, że podanie witaminy C hamowało wzrost prątków gruźlicy. Okazuje się też, że deaktywuje ona inne bakterie, w tym bakterie tyfusu, paciorkowce i laseczki tężca (Clostridium tetani wywołują tężec - łac. Tetanus). Zaobserwowano też zjawisko niszczenia - deaktywacji toksyn tężca, dezynterii, dyfterytu i gronkowcowych stanów zakaźnych.

 

Właściwości i wartość odżywcza mleczka pszczelego Bee Power>>
Bee Power ze względu na liczne związki biologicznie aktywne (witaminy, enzymy, hormony) oraz bogactwo aminokwasów i zw. mineralnych preparaty z mleczka są doskonałą odżywką dla osób, które czeka duży wysiłek fizyczny lub psychiczny, kobietom ciężarnym, dorastającej młodzieży, kobietom w okresie klimakterium, starcom, rekonwalescentom, a także dla dzieci opóźnionych w rozwoju fizycznym i często chorujących na nieżyt gardła, stany zapalne migdałków, a szczególnie na przewlekłą anginę. W celu uniknięcia powikłań paciorkowcowych, zaleca się wspomaganie leczenia mleczkiem takich schorzeń takich jak:
 astma bronchitowa,
 zapalenie stawów,
 miażdżyca naczyń wieńcowych i naczyń mózgu,
 choroby nerek,
 choroby skóry,
 co dało pozytywne wyniki.

Zapobiegawczo i w lekkich schorzeniach zaleca się przyjmowanie 50 - 100 mg mleczka dziennie przez 3-4 tygodnie. Należy pamiętać, że mleczko pszczele jest substancją bardzo delikatną i dlatego powinno być podawane w kapsułkach chroniących je przed kwasem żołądkowym.

UWAGA!!!
Niektóre osoby mogą być uczulone na mleczko. Przy doustnym stosowaniu objawami są ból brzucha, wymioty, biegunka a przy miejscowym rumień skóry, wysypka. Nie zaleca się mleczka chorym na chorobę Addisona, ostre choroby zakaźne, alergiczne i nowotworowe.
 

Na temat paciorkowców zobacz więcej tutaj>>>

WIĘCEJ  INFORMACJI O WSPOMAGANIU LECZENIA  TUTAJ

PROBIOTYKI

PASOŻYTY

WIRUSY

PRZYCZYNY CHORÓB

OCZYSZCZANIE ORGANIZMU Z PASOŻYTÓW

PRAWIDŁOWE ODŻYWIANIE W INFEKCJI

Inne ciekawe strony:

http://www.faceci.com.pl/chelaty.html

http://www.faceci.com.pl/tlen.html 

http://www.noni.com.pl/acidophilus.html 

http://www.gronkowiec.pl/prostata.html 

http://www.faceci.com.pl/antyoksydanty.html

http://www.faceci.com.pl/bioharmonex.html 

http://www.faceci.com.pl/grzybica.html 

www.gronkowiec.pl/noni.html

Wpisz się do bezpłatnej SUBskrypcji - zawiadomimy Cię o nowościach w naszym serwisie.

ZOBACZ NASZĄ SUBSKRYPCJE TUTAJ 

Jeśli masz problem ze zdrowiem  - patrz Kontakt


OWOC BOGÓW - MANGOSTAN

 

Wzmacnia organizm, wzbogaca go w bioenergię i niezbędne składniki, działa silnie przeciwzapalnie i przeciwnowotworowo dzięki temu, iż jest najsilniejszym antyoksydantem znanym w przyrodzie. Mangostan to również pomoc w infekcjach

Do serwisu zapraszamy tutaj >>>

   Gronkowce     Bakterie  Przetrwanie     Gronkowiec złocisty    Wirulencja 
Zakażenie    Autoszczepionka    Antybiotyki    Immunologia Probiotyki Dieta 
 Leki farmakologiczne  Medycyna naturalna Fitoterapia    S.O.S.   subskrypcja
 ZENTHONIC
Toksyny Pasożyty   Słownik  Sonda   Komentarz  Noni
 Śmiertelna bakteria  
Klub CaliVita - najniższe ceny suplementów Sklep Internetowy


<<<CHOROBY <<<  ANGINA.

© Copyright 2003 by R&P Zarzyccy
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Optymalizowano dla MS Internet Explorer 5.0 i rozdzielczości 1024 x 768    PL ISO 8859-2

   Wykorzystywanie całości lub fragmentów serwisu bez pisemnej zgody autorów jest zabronione i będzie ścigane z całą surowoscią polskiego i europejskiego prawa.